• Обновено
3m Замена Кабел за Senheiser Зајнхајзер HD25 HD 25-1 HD25-1 II HD25-13 HD25-C слушалки Слушалка LN005379

3m Замена Кабел за Senheiser Зајнхајзер HD25 HD 25-1 HD25-1 II HD25-13 HD25-C слушалки Слушалка LN005379

DEN 501.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
боја:
Црна
Големина:
Earphone cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Број На Модел На:
HD25

Купувачи како што избираат