• Обновено
2 парчиња 5.75 инчен Црн Мотор LED Светлата 45W Hi/Низок Зрак LED Проектор Daymaker За харли

2 парчиња 5.75 инчен Црн Мотор LED Светлата 45W Hi/Низок Зрак LED Проектор Daymaker За харли

DEN 2040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
5.75inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Wagoneer-Година:
1990 година
Име На Модел:
Esy-039-01
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Материјал Тип:
Ментално, КОМПЈУТЕР, од не ' Рѓосувачки челик
Бренд Име:
ESYAUTO
Jeep Модел:
Wagoneer
Специјални Функции:
Осветлување
Објектот Тежина:
2.5kg
Големина:
5.75 inch
моќност:
45W*2
Лумен:
Висок зрак(4000LM); Ниска зрак(2800LM)
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ТОЧКА SAE E9 Марка
Боја tempreature:
6500-7000k
Водоотпорен:
IP67
Материјал:
Алуминиум легура
Напон:
DC12-30V
Опрема:
за мотоцикли

Купувачи како што избираат