• Обновено
Home Office Декорација Кинески копчето за сликање птици сликарство Кинески миење paintingPrinted painting052105

Home Office Декорација Кинески копчето за сликање птици сликарство Кинески миење paintingPrinted painting052105

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
100cmx30cm, 140cmx45cm
боја:
Жолта пакет, Зелен пакет
Материјал:
Свила
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
TCSP
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Свила
Медиум:
мешани
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство

Купувачи како што избираат