• Обновено
100sets/многу 13X13mm јасно плоштадот коцка стакло свет со 8мм сребрена/бронза/злато метал капа празни шишенцето pendant diy накит наоди

100sets/многу 13X13mm јасно плоштадот коцка стакло свет со 8мм сребрена/бронза/злато метал капа празни шишенцето pendant

DEN 1568.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
13mm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад Коцка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат