• Обновено
BCLEAR Нови Rimless корејски Жени Диоптрија Очила Фантом Оптички Рамка Вклучувајќи 1.61 Asphereic Затемнети EMI UV400 Леќа 32006

BCLEAR Нови Rimless корејски Жени Диоптрија Очила Фантом Оптички Рамка Вклучувајќи 1.61 Asphereic Затемнети EMI UV400

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BCLEAR
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
32006
Функција:
Мода,Прекрасни
Објектот:
Rimless рамка+1.61 Г-8 Asphereic EMI UV400 Леќи
занаети:
Сечење Леќа, мозаик дијамант
Леќи На Индекс:
1.61 Г-8 Asphereic Тешко Леќа
Myopia Леќа низа :
Sph
Sph:
-6.00 да -10.00
брод време:
Ова е прилагодено производ, ве молиме почекајте трпеливо
Читање очила опсег:
Sph

Купувачи како што избираат