• Обновено
Оптички зум објектив +CCD поправка делови За Canon PowerShot SX130 Е;SX150 Е ; PC1562 PC1677 Дигитална камера

Оптички зум објектив +CCD поправка делови За Canon PowerShot SX130 Е;SX150 Е ; PC1562 PC1677 Дигитална камера

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
SX130 Е;SX150 Е
Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Леќа
Компатибилен Акција Камера Бренд:
CANON

Купувачи како што избираат