• Обновено
ANMAIRON FashionPointed Пети Патентите Станови Глуждот Чизми за Жени 4 Colros Бели Чевли Жена Зима Топли Чизми Големи Димензии 34-43

ANMAIRON FashionPointed Пети Патентите Станови Глуждот Чизми за Жени 4 Colros Бели Чевли Жена Зима Топли Чизми Големи

DEN 2477.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Бренд Име:
AnmaiRon
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Глуждот
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Zip
Декорација:
glitter
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
CD20167061550002
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
боја:
црно бело злато сребро.
Пета Висина:
2.5 cm
Платформа:
1.5 cm
Големина:
34-43
is_customized:
Yes
Отварање На Багажникот:
27cm Мерење на големина на Кинески 36
окно:
10.5 см Мерење на големина на Кинески 36

Купувачи како што избираат