• Обновено
2Pc Природата Зелена Aventurine Камења Точка Куршум Pendant Хексагонални Кварц Druzy Pendant Вистински Обвивка Pendant

2Pc Природата Зелена Aventurine Камења Точка Куршум Pendant Хексагонални Кварц Druzy Pendant Вистински Обвивка Pendant

DEN 230.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
kejialai
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
М-L163
Обликотшема:
Куршум форма
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат