• Обновено
HOSINGTECH-фабрика цена универзална 38mm на 32-милиметри 1.5 1.25 директно силикони редуктор автомобилската црево

HOSINGTECH-фабрика цена универзална 38mm на 32-милиметри 1.5 1.25 директно силикони редуктор автомобилската црево

DEN 53.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
Сексуално и репродуктивно-38-32-rd
Frequence Опсег:
Универзална
Објектот Ширина:
00inch
Модел Година:
88-10
Поставување на Возило:
турбо,интеркулер
Материјал Тип:
силиконски&полиестер
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
ладење, tunning,заменете
Објектот Должина:
00inch
Објектот Тежина:
0.055kg
Име На Компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
силиконски црева
создаден:
38mm-32-милиметри (1.5-1.25)
Дебелина:
4.5 мм
слој:
3 ply армирано
боја:
Црвена
Должина:
76mm
Првиот Клучен Збор:
силиконски директно редуктор црево
Вториот Клучен Збор:
директно редуктор спојка

Купувачи како што избираат