• Обновено
најдобри батеријата бренд Bluetooth Батеријата 3.7 V литиум батерија 051225 501225 100MAH MP5 Гласовен Снимач на Батеријата

најдобри батеријата бренд Bluetooth Батеријата 3.7 V литиум батерија 051225 501225 100MAH MP5 Гласовен Снимач на Батеријата

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
051225
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
батеријата пакет
Пакет:
Yes
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер

Купувачи како што избираат