• Обновено
ABS Магнетни нож носителот Алатка Остатокот Полица за Нерѓосувачки Челик Кујнски Паб Бар Контра нож носителот 20 x 4.7 x 1.2 см

ABS Магнетни нож носителот Алатка Остатокот Полица за Нерѓосувачки Челик Кујнски Паб Бар Контра нож носителот 20

DEN 101.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Инсталација Тип:
Стои Тип
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Алатки тип:
готвење алатки
Нема. на Групи:
Еден
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
магнетни нож носителот
Материјал:
Метал
Употреба:
Алатки
Бренд Име:
SANGEMAMA
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Материјал:
ABS/магнет
Големина:
Approx.20*4.7*1.2cm(L*W*H)
Тежина:
150g
боја:
Сина

Купувачи како што избираат