• Обновено
Црна 1 Ply со Злато Заградата ЛП Гитара Pickguard одговара на ЛП

Црна 1 Ply со Злато Заградата ЛП Гитара Pickguard одговара на ЛП

DEN 237.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
KAISH
Тип:
Pickguard

Купувачи како што избираат