• Обновено
Топла продажба дизел моторот,клипот и барел, елемент L299 фабрика цена

Топла продажба дизел моторот,клипот и барел, елемент L299 фабрика цена

DEN 602.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
4
Осветленост Дел Број:
L299
Другиот Дел Број:
L299
Објектот Должина:
11
Објектот Ширина:
8
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.618
Поставување на Возило:
пумпа
Бренд Име:
WY
Специјални Функции:
Никој
Производителот Дел Број:
L299
сертификација:
ISO9001
квалитет:
100% Професионален Тест
Пакување:
Неутрален Пакување
Материјал:
High Speed Челик
Име на производ:
Клипот Барел Собрание
Примена:
HINO EH700 HO7C
Тежина:
0.07kg
марка :
L299
MOQ:
4pcs
ОЕМ:
оригиналниот

Купувачи како што избираат