• Обновено
Almei 49% попуст Цвет Обетки за Жените Сребро Brincos Со Камења Гроздобер Зголеми Златна Боја Orecchini CZ Циркон Накит R880

Almei 49% попуст Цвет Обетки за Жените Сребро Brincos Со Камења Гроздобер Зголеми Златна Боја Orecchini CZ Циркон

DEN 192.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
обетки за жени
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Големина:
17mm*14mm
Тежина:
2.29g
обетки со камења:
Рубин Накит
earings мода накит:
Сребро Oorbellen

Купувачи како што избираат