• Обновено
1x 10мм*30 Метри Црна Ацетат Лента Лепило Висока Температура Изолација Леплива за Моторни Серпентина Ликвидација LCD Поправка

1x 10мм*30 Метри Црна Ацетат Лента Лепило Висока Температура Изолација Леплива за Моторни Серпентина Ликвидација LCD

DEN 189.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Ацетат Лента

Купувачи како што избираат