• Обновено
Новата Црна 15cm 25cm 35cm 45см двојно замав раце ѕид светлина сад метал абажур sconce светилка индустриски дизајн steampunk mur светилка

Новата Црна 15cm 25cm 35cm 45см двојно замав раце ѕид светлина сад метал абажур sconce светилка индустриски дизајн

DEN 912.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
A, B, C 35 и 15cm рака, C 45 и 25cm рака, Г 35 и 35cm рака, D 45 и 45см рака
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Напон:
220V,90-260V,110V
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Техника:
обложено
Број На Модел На:
Е-573
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Бренд Име:
cicilighting
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 година
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Купувачи како што избираат