• Обновено
DIY рачно изработени Сапун Мувла Мали Силиконски Торта Правоаголен Калап сапун Тост Мувла Леб Калапи Maker Калап за Печење Торта Алатки

DIY рачно изработени Сапун Мувла Мали Силиконски Торта Правоаголен Калап сапун Тост Мувла Леб Калапи Maker Калап за

DEN 42.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BAYCHEER
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта алатка
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Објектот:
сапун мувла
Материјал:
Силикони
рачно изработени сапун мувла:
чоколадо мувла
мраз бикарбоната:
мраз мувла
Десерт Декоратерите:
бисквит мувла
cupcake:
торта алатка
Насловна & Градина:
Кујна,Трпезариска & Лента
Bakeware:
Торта Алатки
печење материјали:
Печење
печење алатки:
moldes силикони 3d

Купувачи како што избираат