• Обновено
5 Метри/Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Сребрена Боја Накит Синџири Фитинг за Ѓердан Нараквици рачно изработени Занаетчиски Материјал Наоди F3606

5 Метри/Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Сребрена Боја Накит Синџири Фитинг за Ѓердан Нараквици рачно изработени Занаетчиски

DEN 110.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SAUVOO
Број На Модел На:
F3606
Големина:
1.2mm / 1.9mm / 2.1mm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Производ Карактеристики:
најголемиот дел синџир
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ширина:
1.2 mm / 1.9 mm / 2.1 mm
Тежина:
20g/многу 54g/многу 63g/многу
Бои:
тон сребро.
КОЛИЧИНА:
5 метри/пакет
Пакување:
5 метри /opp вреќа
Тип На Објект:
ѓердан синџири
Шема:
најголемиот дел синџир
дизајн:
нерѓосувачки челик синџир
Функција:
сребрен тон синџири

Купувачи како што избираат