• Обновено
GM1850 LCD Temperture Мерење Дигитални Не-договор IR Инфраред Пиштол Термометар Ласерски GunTester Спектар 200~1850 Степен

GM1850 LCD Temperture Мерење Дигитални Не-договор IR Инфраред Пиштол Термометар Ласерски GunTester Спектар 200~1850

DEN 3647.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Стил:
Рачни
Теорија:
инфрацрвен термометар
Број На Модел На:
GM1850
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Индустриски
Моќност Тип:
AAA Батерија
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под

Купувачи како што избираат