• Обновено
најдобри батеријата бренд Големина 601235 3.7 V 200mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP3 MP4 MP5 GPS Дигитални Производи Fr

најдобри батеријата бренд Големина 601235 3.7 V 200mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP3 MP4 MP5

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
601235
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
батеријата пакет
Пакет:
Yes
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер

Купувачи како што избираат