• Обновено
нова година 2015 Божиќ 4 дупка cupcake пакување кутија/ Божиќ торта кутија / торта носат држачот за да го отворите прозорецот со панделка

нова година 2015 Божиќ 4 дупка cupcake пакување кутија/ Божиќ торта кутија / торта носат држачот за да го отворите

DEN 6720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
GHCS100
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат