• Обновено
година Сандаловина Дрво Види Мажите Луксузни Часовници MOZUN Кварц Види Жените се Облекуваат Часовници Дами рачен часовник Мажите Часа Montre Femme

година Сандаловина Дрво Види Мажите Луксузни Часовници MOZUN Кварц Види Жените се Облекуваат Часовници Дами рачен

DEN 1199.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Број На Модел На:
моден дрвени види
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
17mm
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.8 mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Дрвени
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бренд Име:
MOZUN
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
триаголник
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Тип На Објект:
Рачни часовници
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Врвка за околу часовници:
Дами види,нараквица часовници,види мажи
Часовници Кварц:
Рачниот зглоб се Види,жените часовници,relogio feminino
Dial Материјал Тип:
Дрвени
Dial Екранот:
Аналогни

Купувачи како што избираат