• Обновено
Свила Pajama Фустан Чиста Свила Жените Фустани, Цветни Печатени Модел Плус Големина Органски Ткаенина Летен Фустан Година Птици

Свила Pajama Фустан Чиста Свила Жените Фустани, Цветни Печатени Модел Плус Големина Органски Ткаенина Летен Фустан

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Свила
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
100% Свила
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
ORDR152305-24
Ткаенина Тип:
Сатенски

Купувачи како што избираат