• Обновено
CNC Рутер Комплет 3 Оска, 3pcs 1 оска TB6600 возачот +еден интерфејс одбор + 3pcs Nema23 312 Оз-во stepper моторни + една напојување

CNC Рутер Комплет 3 Оска, 3pcs 1 оска TB6600 возачот +еден интерфејс одбор + 3pcs Nema23 312 Оз-во stepper моторни

DEN 2968.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Хибрид
Фаза:
2
сертификација:
CCC,CE,ISO,ROHS
Број На Модел На:
TB6600

Купувачи како што избираат