• Обновено
40mm Parnis црна dial Sapphire стакло датумот на прозорецот GMT автоматско mens види

40mm Parnis црна dial Sapphire стакло датумот на прозорецот GMT автоматско mens види

DEN 2712.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Parnis
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
40mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22cm

Купувачи како што избираат