• Обновено
208*153*65mm Правоаголник метална кутија/бонбони складирање кутија/накит калај кутија/храна кутија

208*153*65mm Правоаголник метална кутија/бонбони складирање кутија/накит калај кутија/храна кутија

DEN 479.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
GH 01, GH 02, GH 03, GH 04, GH 05, GH 06, GH 07, GH 08, GH 09, GH 10, GH 11, 12 GH
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Fr калај пакување
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Метал Тип:
Железо
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
2
Број На Модел На:
199
Капацитет:
208*153*65mm
Спецификација:
208*153*65mm
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат