• Обновено
Злато боја Custom Name Датум Ѓердан Pendant Година Мода Birthstone Кристал Ѓердан Ѓердан за Жените Бебето Нозе Collares

Злато боја Custom Name Датум Ѓердан Pendant Година Мода Birthstone Кристал Ѓердан Ѓердан за Жените Бебето Нозе

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
За 25mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
senfai
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
NE2016051301
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат