• Обновено
Квалитетот ОДЛУЧАТ Т-3А S20 Пневматски Ножици за Бакар и Железо Воздух Nippers Shearing Алатка

Квалитетот ОДЛУЧАТ Т-3А S20 Пневматски Ножици за Бакар и Железо Воздух Nippers Shearing Алатка

DEN 2592.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Број На Модел На:
TS-3А S20
Големина:
118mm
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Просечната Потрошувачка На Воздух:
64cm3/циклус
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Се ОДЛУЧАТ
DIY Материјали:
Електрични

Купувачи како што избираат