• Обновено
calaite крило Ангел резба pendant шарм накит Ѓердан приврзоци за накит одлуки 12pcs/многу бесплатен превозот трговија на големо

calaite крило Ангел резба pendant шарм накит Ѓердан приврзоци за накит одлуки 12pcs/многу бесплатен превозот трговија

DEN 408.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
angel12-т
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
крило
is_customized:
Yes
боја:
ТИРКИЗНА
Видови:
Тиркизна Pendant
Име:
ангелските крилја

Купувачи како што избираат