• Обновено
Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Скок Потпетици Сандали 8 Бои Чевли Жена Плус Големина НАС 4-15

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Скок Потпетици Сандали 8 Бои Чевли Жена

DEN 1967.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Број На Модел На:
WP665
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Копче
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
боја:
Црна, Бела Сребро Злато Жолта Lavendar Пурпурна Голи
Чевли Тип:
жените сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Тока
Кожа Стил:
Патент Кожа
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат