• Обновено
Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-бод Наводнување Цреша 3D Дијамант Сликарство Полн Круг Rhinestones Слики Везови ZH

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-бод Наводнување Цреша 3D Дијамант Сликарство Полн Круг Rhinestones Слики Везови

DEN 195.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Round Drill 20x25cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x60cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 55x70cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 70x90cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x50cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Растенијата
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Рамка:
No

Купувачи како што избираат