• Обновено
Бесплатен превозот Луксузни push копчето интелигентни drainer кујна прирачник потоне еден коритото на 304 нерѓосувачки челик топло продаде 690x440 MM

Бесплатен превозот Луксузни push копчето интелигентни drainer кујна прирачник потоне еден коритото на 304 нерѓосувачки

DEN 17616.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на Дупки:
еден
Функција:
Со Тапа
Потоне Стил:
Еден Сад
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Големина:
69x44 CM
JR:
898/1395/1388/1445/1465/1495
кодот на производот:
TANGWUN

Купувачи како што избираат