• Обновено
1PC 30мм (вклучувајќи слободни синџир) Круг магнетни стакло лебди шарм locket Меморија фото locket Hight квалитет стабилност

1PC 30мм (вклучувајќи слободни синџир) Круг магнетни стакло лебди шарм locket Меморија фото locket Hight квалитет

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
злато во боја, досадна сребрена боја, се зголеми златна боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Лебдечки Locket со синџир
is_customized:
No
Бренд Име:
SNASAN
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Топката

Купувачи како што избираат