• Обновено
DIY Везана Комбинација Додатоци Крст-бод Боја Живот Дрво! Крстот Бод Комплет се Поставува за Везови Игли за Плетење Занаети

DIY Везана Комбинација Додатоци Крст-бод Боја Живот Дрво! Крстот Бод Комплет се Поставува за Везови Игли за Плетење

DEN 1238.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина

Купувачи како што избираат