• Обновено
1Pcs Пластични Прилагодливи Рака Видов Справи со Мултифункционален handsaw 120X3.5mm За Општа 300мм должина Универзална Ножовка Виде ножот

1Pcs Пластични Прилагодливи Рака Видов Справи со Мултифункционален handsaw 120X3.5mm За Општа 300мм должина Универзална

DEN 68.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тежина:
0.022kg
Карактеристики:
Мултифункционален
Димензии:
Приближно 120*3.5 mm
Бренд Име:
KEELRONL
Тип:
Ножовка
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
15120034001
Материјал:
Пластични
Обликот:
Станот
Одредување на типот:
Завртка(завртка & нут се вклучени)
боја:
Црна
Карактеристики:
Прилагодливи Рака Видов справи со (не се вклучени виде ножот)

Купувачи како што избираат