• Обновено
Жешка Мода се Мажи/Жени 3d Суичери Печати Истури Млекото Простор Галакси Маскирани Дуксери Тенка Унисекс Pullovers Блузи

Жешка Мода се Мажи/Жени 3d Суичери Печати Истури Млекото Простор Галакси Маскирани Дуксери Тенка Унисекс Pullovers

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Стил:
Панк Стилот
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
џемпер
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
TUNSECHY
Висина:
164cm

Купувачи како што избираат