• Обновено
1 Buc ОЕМ Хром Патникот Страна Еден Прозорец Switch За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 MK6 5ND959855 5ND 959 855

1 Buc ОЕМ Хром Патникот Страна Еден Прозорец Switch За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 MK6 5ND959855 5ND 959 855

DEN 180.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
Префрлете
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2013,2012,2009,2010,2014,2011
Објектот Тежина:
0.12kg
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
6cm
Фолксваген Модел:
Голф
Бренд Име:
Ausmarta
Име На Модел:
5ND959855
Објектот Должина:
5cm
Година:
(2005-2009)
Име на производ:
прозорецот за префрлање,моќ прозорецот за префрлање,се префрлат на прозорецот
Име На Производ 1:
вклучете моќ прозорец,powerizer моќ прозорецот се префрлите
Име На Производ 2:
моќ прозорецот за префрлање фолксваген, фолксваген голф mk5 прозорецот се префрлите
Погоден за автомобили:
фолксваген Голф mk5, ФОЛКСВАГЕН jetta MK6 ncs
Компатибилен Дел Број:
5ND 959 855,5ND959855,5ND-959-855

Купувачи како што избираат