• Обновено
Ожичување Темперамент Loom За 50cc 90 110 125cc 140cc 150cc Kick Starter Јама Dirt Bike НОВИ

Ожичување Темперамент Loom За 50cc 90 110 125cc 140cc 150cc Kick Starter Јама Dirt Bike НОВИ

DEN 133.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
Ожичување Темперамент Loom
Објектот Тежина:
40g
Бренд Име:
СТР ДЕЛОВИ МОЌ
Состојба:
Нови
Дел Тип:
Kick Starter Жици Се Подигнат Loom
За:
50cc 90 110 125cc 140cc 150cc Kick Starter Јама Dirt Bike
Модел:
Удар Стартувате Моторот Жица Жици Се Подигнат Жици Loom
Земја/Регион на Производство:
Кина
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
DH-FB-260
Продавница Име:
Летање Птица Продавница

Купувачи како што избираат