• Обновено
Diy 5D дијамант сликарство сите стапчиња дијамант Гледа на зајдисонце мачка мозаик животинско дневна соба дома декорација,Божиќ подарок ZH

Diy 5D дијамант сликарство сите стапчиња дијамант Гледа на зајдисонце мачка мозаик животинско дневна соба дома декорација,Божиќ

DEN 191.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Round Drill 20x20, Round Drill 20x20, Square Drill 30x30, Square Drill 30x30, Round Drill 40x40, Round Drill 40x40, Square Drill 50x50, Round Drill 50x50, Square Drill 60x60, Round Drill 60x60, Square Drill 70x70, Square Drill 70x70, Round Drill 80x80, Square Drill 80x80, Square Drill 90x90, Round Drill 90x90, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Рамка:
No

Купувачи како што избираат