• Обновено
Sipa 0.7 mmOil-Базирани Боја Маркер Пенкала парична Казна Точка pigma neelde пенкала Избрани Бои злато сребро металик маркери графити боја

Sipa 0.7 mmOil-Базирани Боја Маркер Пенкала парична Казна Точка pigma neelde пенкала Избрани Бои злато сребро металик

DEN 68.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
маркер пенкало
Четка Совет:
Круг Пети
тип на мастило:
Постојано
Бренд Име:
Sipa
Мастило Боја:
8 Бои.
Пишување Точка:
0.7 mm
Квантитет На Пакет:
8 Бои.
За:
Работи на речиси секој површина - метал
За 1:
керамика, дрво, гума, стакло, пластика, камен и повеќе.
Висок Квалитет Не-токсични:
Масло Врз Основа Пенкало, Четка
Уметници Специјални Подароци:
Студентот Дизајнер Сликарство љубителите на Канцелариски
Применливи Толпата:
Студенти, Уметници, Дизајнери, љубители на Уметноста
Материјал:
Алкохол-базирани мастило,Пластични
Безбедни За Животната Средина Пластична Тело:
Уметноста Маркер Материјали
Карактеристики:
Анимација Дизајнот На Ентериер Маркер
for2:
гуми маркер пенкало

Купувачи како што избираат