• Обновено
Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за Acer Travelmate 5730 5530 5330 фан

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за Acer Travelmate 5730 5530 5330 фан

DEN 211.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
5730 5530 5330
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Купувачи како што избираат