• Обновено
10pcs 2 инчен Кристал Teardrop Pendant + 14mm Octagon Монистра Лак Вратоврска Конектор Лустерот Призми Делови (Јасно)

10pcs 2 инчен Кристал Teardrop Pendant + 14mm Octagon Монистра Лак Вратоврска Конектор Лустерот Призми Делови (Јасно)

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
50mm
Должина:
50mm
Висина:
50mm
Ширина:
50mm
Број На Модел На:
призмата 50
боја:
Транспарентна
Име:
Кристално Стакло Лустерот Призми

Купувачи како што избираат