• Обновено
Quad Core 800*480 2 Din Андроид 7.1 Одговара NISSAN QASHQAI Tiida Автомобил Стерео Аудио Радио GPS ТВ 3G WiFi dvd automotivo Универзална DDR3

Quad Core 800*480 2 Din Андроид 7.1 Одговара NISSAN QASHQAI Tiida Автомобил Стерео Аудио Радио GPS ТВ 3G WiFi dvd

DEN 5969.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Јадра:
Quad Core
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Бренд Име:
bosion
OSD Language:
Шпански,Португалски,Арапски,Чешка,Франција,Тајландски,Германски,Еврејски,Италијански,Руски,Англиски
Објектот Големина:
6.95 инчен 178*101mm
Din:
Двојно Din
ROM:
16g
Големина На Дисплеј:
7,6.95,6.2
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Макс Надворешна Меморија:
256g
Објектот Тежина:
2.65kg
Материјал Тип:
Метал
Од Моќ:
4*45W
Резолуција:
800*480
Интерфејс:
ISO
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
Име На Модел:
2 din автомобил dvd за android
Оперативен Систем:
Капацитивни Екран на Допир 2 din Чист Андроид
Карактеристики:
Капацитивни екран на допир, Воланот Контрола,Микрофон,Звучници,USB,SD
Поддршка Дигитални Formate:
dvd palyer,Mp3,Mp4,WMA,JPEG
Специјални Функции:
Bluetooth, GPS,WIFI,Радио,Огледало-Линк,Камера
Големина На Дисплеј:
6.95 инчен
Големина На Единица:
2 din андроид
Име На Модел:
2 din андроид е радио за автомобил
Бесплатни Подароци:
Карта + back-up камера
факултативна:
Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА,OBD,DVR,Специјален Кабел.3G DONGEL,4G DONGEL,OBD
Гаранција:
1 година

Купувачи како што избираат