• Обновено
Виолетова Цвет Бебе Bodysuits Headband Младата Новородено Бебе Девојка Флорални Возбудува Bodysuit Jumpsuit Облека Тимови Sunsuit Лето

Виолетова Цвет Бебе Bodysuits Headband Младата Новородено Бебе Девојка Флорални Возбудува Bodysuit Jumpsuit Облека

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе bodysuits
Материјал:
Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Купувачи како што избираат