• Обновено
Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Extensa 3690 5230 5630 5630Z 5630G 5430 MG55100V1-Q040-S99 Фан

Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Extensa 3690 5230 5630 5630Z 5630G 5430 MG55100V1-Q040-S99 Фан

DEN 211.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
3690 5230 5630 5630Z 5630G 5430 MG55100V1-Q040-S99
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Купувачи како што избираат