• Обновено
Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 7741 7741Z 7741G F92G KSB06105HA-AA21 DFS551205ML0T F92G Пакард Бел easynote LM94 ФАН

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 7741 7741Z 7741G F92G KSB06105HA-AA21 DFS551205ML0T F92G Пакард

DEN 249.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
741 7741Z 7741G F92G
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Купувачи како што избираат