• Обновено
Едноставни Модни Модерна Ѕид Sconces се Прилагоди Дрвени Ѕид Светлина Тела Балкон Aisle Дома Затворен Осветлување Ноќни LED Светилка Ѕид

Едноставни Модни Модерна Ѕид Sconces се Прилагоди Дрвени Ѕид Светлина Тела Балкон Aisle Дома Затворен Осветлување

DEN 1656.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Стил:
Современа
Боја На Каросеријата:
Светло Жолта,Бела
Бренд Име:
IWHD
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Тело Материјал:
Дрво
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Карактеристики:
LED
Број На Модел На:
Ѕидот Светла
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Купувачи како што избираат