• Обновено
3Panel норвешка ноќ поларната светлина езеро пејсажот постер свила ткаенини платно печатење на ѕид налепница Ѕид Оркестарот прилагодено печатење

3Panel норвешка ноќ поларната светлина езеро пејсажот постер свила ткаенини платно печатење на ѕид налепница Ѕид Оркестарот

DEN 343.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
30x60cmx3, 40x80cmx3, 50x100cmx3
Бренд Име:
famili
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
0220110202-01
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат