• Обновено
Гроздобер Мини Тенок Жените Паричници Монета Чанта Женски Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Мала Магија Walet Дама Пари Кеси Vallet Промена Purses

Гроздобер Мини Тенок Жените Паричници Монета Чанта Женски Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Мала Магија

DEN 376.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
12cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Гроздобер
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
SOIMPORTANT
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Монета Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Материјал Состав:
100% Вистински Кравја Кожа
Објектот Ширина:
1cm
Паричникот Должина:
Краток
Број На Модел На:
1032
Декорација:
Никој
Паричници:
Мини Паричници
Објектот Тежина:
0.05kg
Пол:
Жените
2 бои на располагање:
Црна,Кафеава
Стил:
Гроздобер,Мода,Американски и Европски,Неврзан
Функција:
Со Висок Квалитет Метал Патент
Trending:
Луксузен Бренд Вистинска Кожа Мини Паричник
Пол:
Жени,Женски,Дама,Девојка,Femme,Feminina
Тип:
Паричник,Чанта,Монета Чанта
тип 1:
Мали Паричник,Мини Паричник,Краток Паричник,И Дебели Паричници
тип 2:
Магијата Паричник,Држачот За Картички,Пари Торба
тип 3:
Жените Паричници,Женски Паричник,Дама Чанта
Тип 4:
Клуч На Носителот Паричник,Housekeeper

Купувачи како што избираат