• Обновено
Senfai Било Персоналните Име Ѓердан Прилагодено Дизајн на синџирот на ѓердан слон Јака Snap Приврзоци Ѓердани Жени Мажи Накит

Senfai Било Персоналните Име Ѓердан Прилагодено Дизајн на синџирот на ѓердан слон Јака Snap Приврзоци Ѓердани Жени

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Роза, Златен, Сребрен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Според прилагодени
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
senfai
Број На Модел На:
DZXL
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Објектот:
Прилагодено дизајн ѓердан
Материјал:
Бакар,Нерѓосувачки челик,од Легиран
Големина:
Customized
синџир големина:
45СМ+5CM Extender
Стил:
никогаш не исчезнат боја
Моден:
Не Алергија
Времето За Производство:
5-10 дена
Бесплатен превозот :
Yes
испорака:
воздухот express
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат